Войти
Войти

Презентація нових iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR - 2018 рік

13 Сентября 2018
12 вересня 2018 року Apple презентувала три нових iPhone - а саме: iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR та четвертий продукт -  Apple Watch 4.

Традиційно, починаючи із презентації  iPhone 5, що відбулась 2012 року, - компанія Apple презентує нові продукти у вересні.

12 вересня 2018 року Apple презентувала три нових iPhone - а саме: iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR та четвертий продукт -  Apple Watch 4.

Apple завжди вражає своєю винахідливістю. Окрім інновацій, компанія не перестає думати й про екологію.  Нові iPhone будуть максимально екологічними. Перероблені матеріали компанія використовує повторно та забезпечує повторну переробку використаних вже пристроїв.

Поговоримо сьогодні про чутки, які підтвердились та головні характеристики нових айфонів.

Тепер підтримка двох SIM-карт - це не просто чутки, а втілення у реальність. Застосована нова революційна технологія, завдяки якій дві sim-карти отримали iPhone XS і iPhone XS Max.


Поговоримо про iPhone XS

iPhone XS - має діагональ екрану 5,8 дюйма, чутки підтвердились. Встановлено новий чіп - A12 Bionic. Apple стверджує, що новий чіп - це найпотужніший процесор, який будь коли був встановлений у смартфони.


Особливістю зйомки на iPhone XS є те, що після того, як зроблено знімок, можна поміняти глибину різкості. Автоматизація багатьох функцій прискорить та полегшить процес зйомки. Також, варто відмітити важливе нововведення - це стереозвук.


фото 


фото


Це фотографії, які зроблені на iPhone XS. Вони демонструють якість зйомки гаджета без ретуші.

Поговоримо про  iPhone XS Max

iPhone XS Max - це найбільша топова модель лінійки з діагоналлю екрана в 6,5 дюйма.

Екран Retina від краю до краю, закруглені кути, нова форма скла - саме міцне скло в історії смартфонів, за словами виробника.

Айфон підтримує дві сім-карти та містить потужний процесор - A12 Bionic.


Бюджетний гаджет - iPhone XR з екраном LCD

Більше скромний за характеристиками, але не менш якісний та зручний у користуванні iPhone XR має одинарну камеру. Це одинарна камера, яка є найкращою на сьогоднішній день із усіх доступних одинарних камер. Якість зйомки - просто вражає. Експерти прогнозують стрімкий ріст продажу та популярності цій новій моделі.

Шанувальники айфонів вже стоять у чергах, щоб придбати нові моделі. Ще зовсім трішки, і нові моделі будуть доступні у нашому інтернет-магазині.

Назад к списку
Читайте также
18 Сентября 2018