Геймінг

Сьогодні вже не почуєш, що комп'ютерні ігри – це лише для дітей. Таке хобі обирають для себе люди різного віку та професій. А кіберспорт давно став серйозною дисципліною із багатомільйонними призовими фондами. Тому якщо вам потрібні корисні аксесуари для геймерів — ви знайдете їх тут.

Ігрова поверхня: характеристики

Завзяті геймери знають, чим ігрова поверхня відрізняється від звичайного килимка для мишки. Вона забезпечує максимальну точність рухів, що дуже важливо в онлайн-іграх та стратегіях.

Говорячи простими словами, ігрова поверхня – це спеціалізований килимок для геймера. Він виготовлений з якісного матеріалу та має параметри, які покликані зробити ігровий процес максимально комфортним. Деякі ігрові поверхні мають додаткові опції. Такими як:

  • опора під зап'ястя – при тривалій роботі з мишею допомагає уникнути тунельного синдрому;

  • підсвічування – надає аксесуару стилю. У деяких моделях поверхонь підсвічування можна налаштувати таким чином, що воно реагуватиме зміною кольору на будь-які зміни в ігровому процесі;

  • глянсова підкладка – забезпечує максимальну точність рухів, допомагаючи реагувати за мілісекунди.

Обираючи ігрову поверхню, зверніть увагу на її матеріал (пластик, метал, гумова тканина, гума), а також розмір. Найкраще проявляють себе пластикові поверхні з прогумованою нижньою частиною та гумові варіанти. По них миша не буде мимоволі ковзати під час гри: точність ваших рухів гарантована.

Не на останньому місці – дизайн виробу, адже саме він допоможе задати тон ігровому місцю геймера.

Продовжити термін експлуатації геймерського килимка допоможуть міцно прошиті краї: це деталь, на яку бажано звертати увагу.

Мишки ігрові: характеристики

Пересічні покупці вибирають комп'ютерну мишу навмання. Орієнтуючись, максимум, на її ціну та зовнішній вигляд. Але для геймера такий підхід заборонений. Адже саме від миші багато в чому залежить швидкість вашої реакції у грі та комфортність ігрового процесу загалом. При цьому це правило стосується не тільки геймерів, які віддають перевагу онлайн-іграм за типом Dota 2. Але й тих, хто грає в стратегії, ігри на проходження.

Від класичної, ігрова миша відрізняється ширшим функціоналом, більшою чутливістю, меншим часом відгуку. А значить — чудовою, швидкою реакцією на натискання клавіш, що дуже важливо у багатьох іграх.

Важливі критерії вибору ігрових мишок:

  • Сенсор – оптичний чи лазерний. Лазерний сенсор добре працює майже на будь-якій поверхні, враховуючи жорстку та з нерівностями. Оптичний більш чутливий до цього параметра. Але він краще працює на поверхнях із незначними забрудненнями.

  • Роздільна здатність сенсора (DPI/CPI) — найважливіша характеристика ігрової миші. Чим вищий цей показник – тим більшу відстань пройде курсор на екрані щодо відстані, яку миша пройде на поверхні. У якісних сучасних геймінгових мишей роздільна здатність сенсора досягає 16000 dpi та вище. Але для онлайн-ігор та шутерів з головою вистачає меншого у 10 разів показника: 1600 dpi.

  • Час відгуку – показує, скільки сигнал прийде від мишки до комп'ютера. Чим менший цей параметр, тим краще. В ігрових мишах він варіюється в межах 1 мілісекунди. Чим коротший час відгуку — тим швидше мишка передаватиме сигнал на ваш ПК.

  • Максимальне прискорення — прискорення девайсу, при якому він перестане відчувати килимок і прокрутиться навколо осі. Гарантія того, що миша передаватиме точні показники навіть при різких рухах.

І, звичайно, завжди звертайте увагу на тип підключення. Бездротова геймерська мишка легша та маневреніша. Але класичні дротові варіанти стабільніші у роботі. Як правило, до ПК вибирають провідні варіанти, а до ігрових ноутбуків – бездротові, що працюють від батарейок. Але це багато в чому справа смаку: орієнтуйтеся на те, як буде зручніше саме вам.

Останній важливий параметр – це кількість та призначення клавіш на ігровій миші. Тут вже необхідно виходити з типу ігор, які ви віддаєте перевагу. У випадку з шутерами, вибирайте мишку з мінімальною кількістю кнопок, тому що останні тут тільки заважатимуть. А якщо ви віддаєте перевагу стратегії та RPG навпаки – додаткові кнопки, на які можна поставити додаткові дії у грі будуть дуже корисними. Кількість кнопок буває різною: деякі моделі досягають 12 штук.

Навушники для геймерів: характеристики

На перший погляд, може здатися, що навушники для геймерів – це не більше ніж рекламний хід. І можна обійтися будь-якими іншими. Але насправді, у геймерського девайсу, в порівнянні зі звичайними навушниками з кіоску, є ціла низка відмінних переваг. Серед них:

  • Легкий корпус з анатомічними вставками. Навушники менше втомлюватимуть при тривалому використанні.

  • Звук із меншою кількістю низьких частот, які могли б перевантажувати слух геймера.

  • Більш якісний мікрофон, який дозволяє легко і без затримок спілкуватися з тіммейтами в Discord, вчасно домовлятися про зміну стратегії й так далі. Погодьтеся: не дуже хочеться витрачати час на те, щоб перепитувати елементарні речі кілька разів.

  • Широкий спектр регульованих параметрів, якими не можуть похвалитися звичайні навушники. Ви можете настроювати баланс гучності, еквалайзер, об'ємний звук, гучність мікрофона та багато іншого.

Вибираючи навушники для ігор, рекомендуємо звернути увагу на такі параметри:

  • спосіб підключення — провідний або бездротовий;

  • характеристики мікрофона та динаміків (в тому числі чутливість);

  • форм-фактор гарнітури.

Більшість геймерів надають перевагу провідним навушникам — такі моделі вважаються еталонними. Обов'язковий елемент геймерської гарнітури — мікрофон, який допоможе спілкуватися з тиммейтами. А важливий параметр, який повинні мати ваші ідеальні навушники — це, звичайно ж, зручність. Адже в улюбленій грі та з навушниками на голові часто проводиш кілька годин поспіль.

За типом, геймерські навушники найчастіше бувають накладними — такі моделі забезпечують високу якість звуку і можуть мати додаткову функцію активного звукопоглинання.

Зупинимося детальніше на такому параметрі, як чутливість навушників. Під нею розуміється параметр, який впливає гучність звуку. Ігрова гарнітура не повинна бути занадто гучною або, навпаки, тихою. Оптимальним вважається показник 100-120 дБ.

Якщо ви хочете створити робоче місце геймера в єдиному стилі, то не зайвим буде звернути увагу на дизайн навушників. Деякі моделі мають підсвічування, додаткові декоративні елементи. Які саме з них вибрати – це вже справа смаку.

Переваги покупки геймінг-товарів в інтернет-магазині Свайп

Наш інтернет-магазин – справжня знахідка для геймера. Адже саме тут ви можете знайти найпотрібніші товари – ігрові миші, поверхні, консолі, навушники – за вигідними цінами. У нас:

  • постійно оновлюється асортимент — ми стежимо за новинками геймінг-девайсів та поспішаємо додати все найцікавіше до каталогу;

  • оригінальна продукція – жодних підробок;

  • гарантія на всі товари у каталозі;

  • доставка по Україні;

  • є можливість купівлі товарів на виплат.

А ще — ми знаємо про геймінг-техніку все, і залюбки допоможемо вибрати ідеальні девайси під твій стиль гри.

Купити товари геймінгу в розстрочку

Ми знаємо, як не хочеться відкладати покупку улюблених ігрових девайсів на потім. Тому ви можете придбати ігрові поверхні, ігрові мишки, навушники та інші товари в кредит від банків-партнерів магазину Свайп. Ми працюємо з IdeaBank та UKRSIBBANK.

Як купити товари для геймінгу в розстрочку від банків-партнерів:

- оформіть замовлення на сайті через кнопку "В кредит"

- Заповніть банківську форму;

- Дочекайтеся дзвінка з банку для узгодження деталей.

Дізнатися додаткову інформацію та проконсультуватися з приводу покупки геймінг-товарів на виплат ви можете у наших менеджерів. Будемо раді допомогти!

 

Часті питання про геймінг

 

🥇 Які геймінг товари найпопулярніші?

 

🥈 Чи є гарантія на товари геймінгу?

Звісно. Наш інтернет-магазин пропонує повноцінну гарантію на всі пристрої.

 

🥉 Скільки коштує геймерське приладдя?

Ціна залежить від категорії та моделі товарів. Найбільш бюджетними є аксесуари для геймерів – наприклад, ігрові поверхні. Гаджети – навушники та мишки – обійдуться вже дорожче. Ознайомитися з вартістю продукції, що вас зацікавила, можете в каталозі вище.