UAH
Додайте товари до обраного
Додайте товари для порівняння
0

iPhone 5s - незамінний з моменту створення

Apple постійно слідкує за відгуками шанувальників своєї продукції та намагається удосконалити кожну нову версію айфонів. iPhone 5s - не став винятком.

Зміни у дизайні

Стриманий та акуратний стиль, витонченість кольорової гами та компактність роблять цю модель неперевершеною, так як і модель 5. Варто зазначити, що модель 5s - це завершена та удосконалена модель 5. Якщо їх порівнювати у дизайні, то зміни торкнулись кнопки “Home” (зник малюнок квадрату з кнопки, а на місці звичайної кнопки - стала кнопка з Touch ID). Також, розробники  до кольорової гами айфонів 5s: “чорний космос” (Space Gray) та срібний (Silver) додали новий колір - золотий (Gold).

Технологія Touch ID

Touch ID - це датчик ідентифікації за відбитками пальців, який розвиває ідею використання дотиків. Адже, кожен відбиток пальців є унікальним і це тепер можна використовувати для створення незламного паролю. Уявіть, тепер не потрібно запам’ятовувати паролі, достатньо лише одного дотику.

 

Технічні характеристики iPhone 5s

Процесор айфону 5s тепер більш потужний. Це Apple A7 з 64-бітної архітектурою. Щоб перейти на такий рівень  - потрібні були роки безперервної роботи. Команда Apple йшла впевнено до цілі, адже хотіла помістити на долоні своїх шанувальників обчислювальну потужність настільного комп'ютера. Тепер нові можливості стали доступними для кожного користувача. Саме завдяки процесору A7, iPhone 5s має достатню потужність для своїх нових можливостей: у бенчмарках 1347 проти 708 (Geekbench). Швидкість графіки і загальна продуктивність процесору в два рази зросла, ніж у попереднього покоління. Також, використовується нова технологія обробки сигналу зображення. Підтримка OpenGL ES версії 3.0, дозволяє домогтися візуальних ефектів, які до цього були можливі тільки на комп'ютерах і ігрових консолях. І незважаючи на поліпшену продуктивність, процесор A7 неймовірно енергоефективний (все завдяки вбудованому у нього співпроцесору M7).

Тепер заряд акумулятора витрачається набагато економніше.

Камера iPhone 5s

У новому айфоні 5s використовується новий спалах, який може генерувати до 1000 різних імпульсів для компенсації нестачі освітлення і вирівнювання балансу білого. Камера, як і раніше має 8Мп, але стала більш удосконаленою завдяки збільшенню сенсора на 15%. Камера може фотографувати зі швидкістю 10 кадрів в секунду з подальшим вибором нового фото, а також, знімати slow-motion відео роздільною здатністю 720p зі швидкістю 120 кадрів за секунду.

Підіб’ємо підсумки:

iPhone 5s - це удосконалена версія 5. Яка має наступні переваги:

  • новий колір - Gold.

  • заміну звичайної кнопки “Home” на кнопку з технологією  Touch ID

  • потужніший в рази процесор Apple A7

  • покращення якості зйомки, завдяки збільшенню роздільної здатності сенсора на 15%

Купити iPhone 5s онлайн за доступною ціною Ви можете у нашому інтернет-магазині ! Або заходьте у наші магазини у Львові, Тернополі та Дрогобичі. Швидка доставка: Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Житомир, Вінниця, Чернівці, Рівне, Київ, Ужгород та інші міста України.

Вгору