UAH
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00– 19:00

Сб-Нд: 10:00–18:00

Додайте товари до обраного
Додайте товари для порівняння
0

iPhone 7 Plus: особливості та переваги

Одним з найбільш затребуваних та популярних смартфонів на сьогодні є iPhone 7 Plus. Цей гаджет завоював велику кількість прихильників у всьому світі. В чому ж його переваги? На перший погляд iPhone 7 Plus доволі важко відрізнити від попередньої моделі. Але розробники заявляють, що це принципово нова модель, яка має безліч вагомих переваг. Принципова відмінність, яка одразу помітна – це 2 камери з тильної сторони. Варто розглянути всі особливості нової моделі більш детально. 

 

Дизайн представленого вашій увазі смартфона не може не порадувати прихильників мінімалізму та класики. Вибір кольорових рішень дає можливість обрати модель, яка буде до душі навіть найвимогливішому покупцеві.

 Палітра кольорів iphone 7 plus:

 


А що можна сказати на рахунок технічних можливостей?

 Варто відмітити надзвичайно високу якість камер. Неперевершена чіткість зображення, деталізація кольорів не може не сподобатись. Експерти називають iPhone 7 Plus без перебільшень найкращим смартфоном з точки зору якості камери. Оновлена фронтальна камера демонструє неперевершену якість та можливості. Можна знімати відео з фронтальної камери в 1080 р.
Розробники відмовились від аудіо роз’єма. Плюс це чи мінус – вирішувати лише покупцеві. Висока потужність процесора також є відмінністю моделі.  Модель також має відмінність в тому, що антени тепер знаходяться зверху та знизу. Тепер жодних полос на корпусі, що раніше могли не подобатися власникам попередніх моделей. 

Оновлена фронтальна камера iPhone 7 Plus


Окремо варто відмітити стабілізацію зображення. Це дає можливість робити ще більш насичені та якісні знімки. Навіть професіонали в області фото відмітять якість знімків. Тому, якщо й обирати смартфон із надзвичайно високою якістю, то лише iPhone 7 Plus.
 

Що ще приємно здивує власника айфону 7 плюс? 

Це кнопка “Home”. Це виняткова швидкість реакції, та чутливість до реакції. Ця безумовна перевага, яка не може не сподобатись. Розробники зробили справжній переворот. Якість зображення, яку дає фронатльна камера не може не сподобатись сучасному користувачу.  Це інноваційний, зручний та стильний смартфон, який стане відмінним помічником в житті сучасної людини. Це стабільно висока якість роботи в будь-яких умовах. 

Представлена модель не просто так настільки затребувана в усьому світі. Гаджет сподобається і підлітку, і діловій дорослій людині. Така універсальність є безумовною перевагою. Вартість нового смартфону досить демократична. Тому таке придбання сміливо можна назвати успішним. 
 

Підіб'ємо підсумки:

Втілення передових технологій, висока динаміка руху та стиль прекрасно поєдналися в творінні під назвою Iphone 7 plus. Унікальний дисплей, який демонструє чудову якість зображення – перевага, з якою не посперечаєшся. 
Ще один величезний плюс моделі – швидкий Wi-Fi, який вражає своєю швидкість та якістю. Тепер можна без перешкод працювати в інтернеті, слухати улюблену музику та дивитись фільми. Все легко, просто та якісно для сучасного користувача смартфону. 
Найпотужніший процесор, поряд із зручністю у користуванні – ось що може завоювати прихильність користувача. Це прекрасний варіант для подарунку. Всі власники цього іноваційного гаджета ставлять виску оцінку за його мобільність, якість камери та винятковий стиль. Ця чудова покупка того варта, і це факт!

Купити iPhone 7 в інтернет-магазині просто!

Швидка доставка: Львів, Тернопіль, Хмельницький, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Київ, Вінниця та інші міста України

Заходьте у наші офлайн магазини у Львові, Тернополі та Дрогобичі.

Вгору