Смартфони Apple приваблюють багатьох користувачів не тільки своїм статусом.  Їх цінують за лаконічність у користуванні, швидку роботу, якісну камеру, відмінний сервіс та найкращі додатки. Недолік єдиний — висока ціна. Це змушує шукати можливість заощадити, купуючи моделі б/у чи звертаючись до сумнівних продавців. При цьому, не всі знають, як перевірити б/у iPhone перед купівлею. Кращий спосіб — придбати телефон у офіційного дилера техніки Apple. Він надасть необхідні документи та офіційну гарантію. Варіант надійний, але підійде не кожному. Буває так, що хочеться купити гаджет, а коштів вистачає тільки на б/у модель. Далі ви дізнаєтесь, як купити б/у iPhone X.

Зовнішній вигляд

Перш за все огляньте коробку, адже виробник подбав про те, щоб в оригінальному пристрої вона була ідеальною. На зворотній стороні розміщена наклейка з інформацією про смартфон, а яблучко має бути надкушене лише з правої сторони.

Далі слід звернути увагу на корпус. Всі деталі мають поєднуватись між собою, не має бути виступів та щілин. Важливо, що кришка оригінального пристрою знімається лише після відкручування гвинтів.

Найпростіший спосіб, як перевірити iPhone X на справжність — це звернути увагу на наявність 2 сім-карт чи вбудованої пам’яті. В оригінальних смартфонах обидва параметри є відсутніми.

Перевірка роботи iPhone X

Наступний крок, як дізнатись, що iPhone X оригінальний — це перевірити його функціонування. Перш за все потрібно випробувати Touch ID. Далі рекомендовано подивитись сумісність з iTunes. Програма автоматично веде пошук пристроїв Apple для синхронізування. Якщо гаджет — оригінальний, то його дані зобразяться в інтерфейсі.

Наступне, що перевіряти в бу iPhone X — це підтримку унікальних додатків Apple. Якщо в руках підробка, то після натискання кнопки “App Store”, замість фірмового магазину, відкриється “Google Play”.

Додаткові рекомендації для перевірки справжності iPhone X

В меню смартфону потрібно відкрити “Налаштування”, де можна знайти серійний номер. З іншого гаджета на сайті перевірки прав на обслуговування та підтримку пристроїв, слід ввести його.

Також важливо знати, як перевірити батарею в бу айфоні X. Статистику витрати енергії показано у відповідному меню в налаштуваннях пристрою. Щоб дізнатись про можливості акумулятора, слід виміряти поточну місткість і на протязі 2-3 хвилин зробити багато фотознимків. За цей час не зношена батарея втратить не більше 3 відсотків заряду. Якщо розхід більший — варто готуватись до швидкої заміни акумулятора.

Як перевірити заблокований iPhone X чи ні? Особливо актуально це для б/у iPhone X з Америки. Заблокований пристрій прив’язано до конкретних закордонних операторів і на sim-карти інших він не реагує. Визначити такий iPhone — просто. Для цього потрібно встановити картку свого оператора та впевнитись в тому, що смартфон знайшов сигнал мережі. Також можна дістати слот для сім-карти. У випадку блокування програмним шляхом, в цей слот буде встановлено спеціальний чіп — Gevey-SIM. Такий телефон буде працювати в мережі місцевих операторів, проте оновлення неможливе без платного апгрейду чіпа.

Тепер відомо, що перевірити при купівлі бу айфону та як відрізнити його від підробки. Чи варто купляти б/у iPhone X? Це залежить від вас, але, застосовуючи прості рекомендації, не складно перевірити оригінальність пристрою. Якщо ви не знаєте, де вигідно купити б/у iPhone X, то відвідайте наш сайт. Можна придбати бу айфони у Львові, Києві, Тернополі.