Після презентації нових моделей iPhone, компанія Apple оголосила про зняття з виробництва ювілейного iPhone X. Натомість прихильникам запропонували модель  iPhone XR. Його представили як спрощену версію айфону х. У магазинах є залишки “десяток”, тому виникають труднощі, який  iPhone вибрати: X чи XR?

Через те, що  iPhone X знято з виробництва, компанія робить ставки на нові моделі. Якщо ви бажаєте купити айфон х у Львові, то не зробите це у будь-якому магазині. Замість нього можна купити айфон XR у Львові за доступною ціною. Тому варто розібратись, яка різниця між  iPhone X і  iPhone XR.

Економія на важливому — бюджетний екран з низьким розширенням

Екран iPhone XR створено аналогічно до iPhone X: верхня частина містить виріз. Таким чином виробник хоче зробити продукцію схожу між собою.

Розширення екрану в флагмані не дотягує навіть до FullHD. Смартфон аналогічної цінової категорії, у котрому так само зекономили на розширенні дисплею, знайти складно. Цей крок виробник обґрунтовує тим, що так можна заощадити заряд акумулятора. Безпосередньо якість екрану гірша, ніж в старших моделях чи продуктах конкурентів. Якщо постає питання: “Який екран краще X чи XR?”, то варто обрати ювілейну версію.

Купуючи флагман є очікування придбати найкраще, але це не про iPhone XR. Смартфон підійде для повсякденного використання, адже у порівнянні з попередніми гаджетами, він типово яскравий. Але до рівня флагманських продуктів його складно віднести.

Дизайн та розміри

Зовнішній вигляд — це те, чим відрізняється X від XR. Останній має більший розмір. Ця відмінність може стати як перевагою, так і недоліком, що залежить від уподобань покупця. Флагман має ширшу рамку навколо екрану. Це пояснюється наявністю матриці іншого типу.

Де краще камера iPhone X чи iPhone XR?

Згідно з характеристиками камера флагману простіша. На відміну від iPhone X, де за портретний режим відповідає друга камера та софт, в цьому смартфоні є лише софт. Також менше режимів для знимкування портретів. Додатковий недолік — iPhone XR при портретному фільмуванні розпізнає виключно людей, а ось  iPhone X дозволяє фотографувати будь-що. Хоча якості камери XR характерні високі показники. Таким чином, якщо в пріоритеті зум — обирайте X, а якщо широкий кут та деталізація — XR. Фронтальна камера однакова для обох моделей та має 7 Мп. Перевага флагмана — покращена якість запису аудіо. З  iPhone XR доступний стерео режим, а не моно, як у попередній версії.

iPhone X і iPhone XR що обрати?

Звичний корпус із нержавіючої сталі у випадку з флагманом змінили на алюміній. Нарікання відсутні, адже так Apple заощадили на системі охолодження процесору, залишивши цю функцію корпусу. Міцність XR гірша — при падінні алюміній захистить деталі смартфону, а навантаження йде на екран та скло задньої панелі.

До переваг флагману відносять швидке функціонування та збільшений об’єм акумулятора. Також розробники підвищили швидкість розблокування Face ID.

Наведені вище аспекти обґрунтовують, чому iPhone XR дешевше X. Задумуючись чим iPhone X краще XR варто пам’ятати, що останній — це спрощений флагман. Дізнатись скільки коштує iPhone X та XR можна на сайті.