Обери нову                                             Дізнайся суму                                           Отримай свій

                                       модель техніки                                 оцінки старого пристрою                                 новий пристрій

 

                                          Що таке “Trade in” від СВАЙП?

 

Послуга Trade In – це можливість придбати новий гаджет, продаючи паралельно старий, при цьому Ви економите на новому суму вартістю Вашого старого пристрою.

 

Послуга Trade in поширюється на всі пристрої Apple: смартфон, комп’ютер, планшет, годинник, плеєр.

Для точної оцінки необхідно показати ваш старий пристрій консультанту в одному з наших магазинів, або дізнатись орієнтовну вартість, зателефонувавши кваліфікованому call-менеджеру.

 

Щоб скористатись послугою Trade in необхідно мати з собою пристрій Apple, який хочете поміняти та рідну коробку до нього, або документ про покупку в нашому магазині.

 

Зарядний пристрій та інші аксесуари не обов’язкові.

 

Якщо у Вас є декілька пристроїв, які хочеться замінити - приносьте всі! Знижка дорівнюватиме сумі вартості цих девайсів.

 

Процедура оцінки Вашого старого гаджета відбувається так:

 

  • по-перше, наш кваліфікований спеціаліст оцінює стан гаджета і детально пояснює, що підвищує вартість Вашого пристрою, а що, навпаки, знижує.
  • по-друге, після огляду ми говоримо остаточну ціну пристрою.

 

Після оцінки, Ви можете розповісти консультанту який новий гаджет хочете і він, у свою чергу, запропонує Вам найкращі варіанти за Вашими вподобаннями.

 

Скориставшись послугою Trade in Ви економите свій час та кошти.

 

Давно мрієш про новий девайс? Не витрачай власний час на продаж старої техніки, вдалий підбір нової - з цим тобі оперативно і якісно допоможуть спеціалісти СВАЙП.