ОПЛАТА:

 

  • Online. Оплачуйте безпечно, швидко та зручно онлайн за допомогою сервісу WayForPay - Monobank

* Важливо! Під час оплати кредитною картою до вартості товару автоматично додається комісія в розмірі 2,5% від вартості товару через сервіс WayForPay , Monobank 1,3%

  • Готівкою. У будь-якому з відділень Нової Пошти по Україні, а також на точках видачі замовлень у Львові, Тернополі,  Івано-Франківську,  Трускавці, Дрогобичі .
  • Безготівковий розрахунок. На безготівковий розрахунковий рахунок для юридичних осіб
  • Кредит. Зручне та швидке оформлення кредиту онлайн за найвигіднішими умовами від банків-партнерів

 

* Звертаємо увагу на те, що для відправки замовлення необхідна передоплата 2-5% від вартості товару, решту ви оплатите при отриманні.

УВАГА! Для юридичних осіб і підприємців: прохання не проводити оплату до виставлення офіційного рахунку нашою бухгалтерією.

 

 

ДОСТАВКА:

Отримати ваше замовлення можна по всій Україні:

 

- Кур'єрською доставкою* Нової Пошти на вашу адресу по всій Україні.

- У будь-якому відділенні Нової Пошти по Україні*

- На наших точках видачі замовлень у містах  Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Трускавець, Дрогобич . Доставка товару на точку видачі безкоштовна.

 

* Доставка відбувається коштом отримувача згідно тарифів поштового оператора.

 

ГАРАНТІЯ ТА ОБМІН:

Інтернет магазин swipe.ua зацікавлений у підтримці довгострокових відносин із клієнтами. Уся вживана  та активована  техніка, яку ви можете придбати у нас, проходить передпродажну підготовку та перевірку.
Уся техніка відвантажуєься із гарантією. Із заводською чи 30-ти денною гарантією від інтернет-магазину яку можна також розширити додатковими пакетами.
Куплений товар можна повернути чи обміняти протягом 14-ти днів з моменту покупки за умови, що товар не використовувався та не активовувався і є підтвердження покупки (чек, гарантійний талон тощо).
Для повернення чи обміну товарів ви можете скористатись послугами поштових операторів із оплатою доставки або звернутись на одну із Точок Видачі замовлень, попередньо оформивши заявку у службі клієнтської підтримки.
Кошти повернуться шляхом переказу на розрахунковий рахунок протягом 5-ти банківських днів після додаткової перевірки пристрою.
Список товарів, що не підлягають поверненню, та інші суперечні питання вирішуються згідно Закону України «Про захист прав споживачів».