UAH
  • USD
Графік роботи:

Пн-Cб: 10:00– 19:00

Нд: 12:00–18:00

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Навушники - ціна від Свайп

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Навушники

Поява плеєрів та смартфонів — причина популяризації навушників. Сучасні гаджети легко розмістити в кишені одягу та легко переносити. З міні-помічниками прослуховування улюблених треків стало можливим у будь-який час. Проте, навушники використовуються не тільки для розваг, але й для студійних задач. Наприклад, створення музики. Пристрої, що передають звук, мають різні розміри, параметри, частоти та гучність. Далі ми розберемось, які бувають навушники та на що варто звертати увагу при виборі.

Навушники — надійні й практичні моделі

Сучасний ринок переповнений різноманітними моделями навушників. Це ускладнює вибір, тому щоб вибрати кращі, варто розбиратись в основних характеристиках. Є різні типи навушників, тому перш за все слід знати, яка мета використання. Звичайно, для щоденного прослуховування аудіо підійдуть компактні моделі. 

Класифікація навушників залежить від близькості розташування динаміка девайса до вуха.

Популярні виробники на сьогодні:

  1. Apple

  2. Xiaomi

  3. Remax

  4. JBL

  5. Harman Kardon

На які характеристики звертати увагу при покупці

Вибір якісних навушників — справа не проста. Рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики:

  1. Чутливість

Цікавий параметр. Оцінюється потужністю та визначається в децибелах. Висока чутливість пропонує високу гучність, але наявність шумів при відтворенні. 

  1. АХЧ

Амплітудно-частотна характеристика — найважливіший параметр. Часто його не вказують на пакуванні. Для того, щоб вибрати правильний АХЧ, варто визначитись яке призначення ваших навушників. 

  1. Опір

Також важливий параметр. Не слід визначати гучність девайса за цією характеристикою, адже вона залежить від чутливості. Для смартфона підійдуть навушники з параметром, що не перевищує 32 Ом. Для плеєра — до 100 Ом, стаціонарні пристрої — до 600 Ом.

  1. Діапазон частот

На коробці часто бачимо цифри від 20 Гц до 20000 Гц. Вони свідчать про діапазон відтворюваних частот. Параметр не впливає на гучність.

Для якісних басів діапазон матиме цифри — 5-10 кГц. Взагалі, характеристика найбільш актуальна для бездротових девайсів.

Визначаємо тип навушників по призначенню

Існує кілька типів навушників:

  • Відкриті

  • Закриті

  • Вкладиші

  • Накладні

  • Повнорозмірні

  • Внутрішньоканальні

  • З поглинанням шуму

  • Bluetooth

Відкриті

Цей тип навушників має відкриті канали, котрі дозволяють аудіо лунати назовні. Тут отримуємо відкритий та невагомий звук, що нагадує динаміки в приміщенні. Отож, відтворення не буде ізольованим. Ідеально підійдуть для студійної роботи. Аудіодоріжка залишиться точною, а частоти не будуть накопичуватись, на відміну від закритого виду. Пасуватимуть для використання на комп’ютері. 

Поціновувачі вибирають відкритий варіант навушників, адже отримується рівне звучання.

Перевага — зниження тиску на вуха, тому ними можна користуватись без перестанку протягом тривалого часу. Одночасно забезпечується звукоізоляція та лише незначне лунання назовні.

Закриті

Бажаєте уникнути будь-якого шуму навколишнього середовища? Закриті моделі навушників забезпечать це. З ними вас не будуть турбувати зайві звуки, натомість отримаєте ізольоване відтворення. Чудовий варіант для тотального занурення в аудіо.

Ці навушники мають попит та часто використовуються для студійного запису. Будь—які зовнішні звуки блокуються, а ви отримаєте чіткий вокал та звучання музичних інструментів.

Навіть якщо ви не професійний музикант, цей девайс допоможе, якщо прагнете насолодитись улюбленими піснями або фільмом. Також актуальні для геймерів. Зовні мають масштабний вигляд, завдяки чому гарантують якісний звук.

Вкладиші

Відмінні від внутрішньоканальних, бо не мають силіконової вкладки. Всім відома модель — навушники Apple, котрі корпорація презентує для своїх пристроїв.

При експлуатації впираються в зовнішнє вухо, не досягаючи до вушного каналу. Це забезпечує доступність звуків навколишнього середовища. Серед переваг слід позначити безпеку та зручність користування.

Вкладки мають стандартний розмір, тому підійдуть для всіх. Компактний девайс зручно брати з собою.

Накладні

Тримаються на голові, а амбушури закривають вуха. Зручно сидять, а конструкція нагадує відкритий вид. Звуки навколишнього середовища добре чути. Рекомендовано поміряти перед покупкою, щоб навушники зручно тримались та не здавлювали вуха. Мають невелику вагу, тому не створюють тиску на голову. Цей тип пропонує широкий асортимент моделей з різними перевагами.

Повнорозмірні

Найбільш габаритні, адже вдягаються на верхню частину голови та повністю закривають вуха. Відмінно ізолюють звуки та актуальні для зниження шуму. З повнорозмірними навушниками можна максимально поринути в аудіо, звуки котрого стануть чіткими.

Підійдуть для того, для кого компактність не є головним атрибутом. Хоча вони й великі, використання відзначається комфортом.

Внутрішньоканальні

Мають найбільшим попит, бо є універсальними та компактними. Оснащені вакуумною вкладкою, тому зручно прилягають до вуха. Використання лаконічне, що робить їх ще більш популярними. Актуальні для повсякденної експлуатації.

З внутрішньоканальним девайсом гарантоване ідеальне звучання від невеликих пристроїв. Конкуренція такого виду велика, тому сучасний ринок пропонує масштабний асортимент. 

У носінні відзначається дещо ближче розташування до барабанних перетинок, звідки й пішла назва навушників.

Переваги цього виду:

  • чіткий звук

  • зручне використання

  • звукоізоляція

Зазвичай мають силіконові вкладки, необхідні для комфорту та захисту. Прекрасний вибір для щоденного користування при поїздках на роботу чи в подорожі, а ще для занять в тренажерному залі. 

З поглинанням шуму

Даний вид оснащено спеціальним механізмом, котрий знижує потрапляння сторонніх звуків. Завдяки цьому ви максимально насолодитесь прослуховуванням аудіо.

Такий тип девайса підійде для користування під час подорожей або у громадському транспорті. Звуки, що оточують — блокуються, тому ви зможете насолодитись улюбленими треками.

Bluetooth

Це так звані бездротові навушники. Підключення до пристроїв відбувається шляхом використання радіохвиль. Перевага над дротовими девайсами полягає в тому, що вам не доведеться плутатись в дротах. Відмінні помічники для використання в тренажерному залі чи на прогулянці.

Навушники працюють від акумулятора, котрий потрібно своєчасно заряджати. Такий тип матиме більшу ціну, проте вона буде цілком виправданою.

Навушники за способом підключення

За підключенням виділяють наступні види навушників:

  1. Дротові

Найдоступніший варіант. Передача звуку відбувається через дріт. Більшість навушників на сучасному ринку мають вхід 3,5, котрий ще називають mini-jack. Штекер може бути різних форм. Також може бути більший вхід — 6,3 мм (Jack). Часто використовується для професійних пристроїв. Якщо ви хочете використовувати такі для смартфона, то доведеться придбати перехідник.

USB на даний час попиту не має, натомість часто можна зустріти роз’єм USB Type-C.

  1. Бездротові

Навіть якісний та гнучкий дріт обмежує свободу експлуатації. Щоб вільно пересуватись та займатись справами, радимо придбати бездротові навушники. Вони функціонують завдяки з’єднанню Bluetooth. Даною технологією оснащені всі сучасні гаджети, тому проблем з конектом не виникне.

Зручно, що радіус з’єднання діє до 10 метрів, що не буде обмежувати рухи, а тривалість функціонування може сягати не одного десятка годин. 

Якість звучання — дивовижна, тому ці моделі навушників не розчарують вас.

Технічні особливості

Є основні технічні характеристики навушників, на котрі варто звернути увагу при виборі:

  • діапазон частот

  • опір

  • рівень спотворення

  • потужність

  • чутливість (впливає на гучність)

Звичайно, для буденного користування не доведеться ідеально вивчати ці параметри, проте, мати загальне уявлення — варто.

Навушники від популярних брендів

Свайп пропонує наступні моделі:

Наушники JBL E65BTNC Wireless Over-Ear NC Headphones Blue 

Harman/Kardon FLY ANC Wireless Over-Ear NC Headphones (Black) 

Навушники Xiaomi Redmi AirDots Black (TWSEJ04LS) 

Apple AirPods Pro (MWP22) 2019 

Переваги покупки в інтернет-магазині Свайп

Вигідні ціни на улюблену техніку — це те, що пропонує інтернет-магазин Свайп. Swipe.ua це:

  • зручна навігація

  • компетентні менеджери

  • допомога у виборі

  • широкий асортимент

  • відправлення в день замовлення

  • швидка доставка

Також пропонуємо завітати в наші фізичні магазини, котрі розташувались в різних куточках України.

Навушники в розстрочку

Інтернет-магазин Свайп пропонує безліч вигідних пропозицій. Одна з них — купити навушники в розстрочку. Можливість розтермінування актуальна завдяки пропозиціям вашої кредитної карти або варіантами наших банків-партнерів.

Ціни на Навушники (актуально на липень 2021р.)

В інтернет-магазині Свайп купити навушники можна за такою ціною:

Apple EarPods with 3.5mm (MD827) — 541 грн

Apple AirPods with Charging Case (MV7N2) 2019 — 3 760 грн

Apple AirPods Pro (MWP22) 2019 — 5 816 грн

Часті питання про Навушники

🥇 Які Навушники найдешевші?

В інтернет-магазині Свайп найдешевшими є:

Б/У Apple AirPods Pro (MWP22) 

Apple AirPods with Charging Case (MV7N2) 2019 

Apple EarPods with 3.5mm (MD827) 

🥈 Які Навушники найпопулярніші у 2021 році?

Найбільший попит у Свайп мають:

AirPods with Wireless Charging Case MRXJ2 2019 

Apple AirPods Pro (MWP22) 2019 

🥉 Які Навушники актуальні у 2021 році?

Актуальністю відзначаються:

Apple AirPods Max Silver (MGYJ3) 

Б/У Apple AirPods Pro (MWP22) 

Apple AirPods with Charging Case (MV7N2) 2019 

Вгору
Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber