UAH
  • USD
Графік роботи:

Пн-Cб: 10:00– 19:00

Нд: 12:00–18:00

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Екшн-камери - ціна від Свайп

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Екшн-камери

Досі не знаєте, що таке екшн камера та для чого вона потрібна? Головна задача пристрою — це фільмування в екстремальних умовах. Решта гаджетів вразливі до падінь, бруду та підвищеної вологості. Також вони не створять якісне відео при швидкому русі або на нерівному рельєфі.

Екшн-камера — це різновид цифрових камер. Її мета — знімання відео та фото контенту в агресивному середовищі. Логічно, що в таких умовах існує підвищений ризик пошкоджень, тому прилад оснащений надійним захистом від:

  • бруду

  • води

  • ударів

Кожний гаджет знаходиться всередині спеціального корпуса. Його характерні особливості:

  1. ширококутна лінза об’єктива

  2. маленька вага

  3. невеликий розмір

Також завжди збільшена глибина різкості. Замість автофокусу тут присутній фікс-фокус. Це свідчить про постійну фіксацію, тому приладу не страшний рух. Навіть при значній динаміці зображення буде чітким. Для такого фільмування достатньо повернути пристрій в бажану сторону.

Комплектація приладу передбачає додаткові аксесуари для знимкування в різних умовах. 

Раніше екшн-камери мали вузький спектр призначення та використовувались лише спортсменами-ектремалами. В наш час спектр застосування збільшився, тому пристрої використовують мисливці, рибалки, блогери, журналісти. Навіть більше, вони актуальні для домашньої експлуатації. Фільмувати можна як тримаючи гаджет в руці, так і закріпивши його на голові. 

Девайси мають корпус, стійкий до ударів, тому кожний витривалий до ударів та інших механічних впливів. Цей корпус стійкий до вологи, отож можна створювати відео під водою або у зливу.

Часто прилад використовують байкери у вигляді відеореєстратора для мотоцикла. Принцип дії аналогічний веб-камері, отож його можна зафіксувати на кермі чи іншій частині. Ширококутна камера зазнімкує події, що відбуваються на дорозі.

Особливості фільмування

Управління відзначається лаконічністю, але якщо ви хочете зняти захопливий сюжет, то слід знати деякі фішки:

  1. Запис звуку

Якщо умови не несуть загрози девайсу, то варто здійснювати знімання в контейнері, що передбачає запис справжнього звучання або зовсім без нього. Такі відео краще передають пережиті емоції. Якщо запис відео відбувся в герметичному боксі, то рекомендовано змінити звук на музику, адже фонові шуми будуть неприємно звучати.

  1. Ракурс

Спеціалісти рекомендують часто міняти кут огляду, адже так зафільмоване стане цікавішим для перегляду. Якщо така можливість відсутня, то можна використовувати спеціальний аксесуар. Він має вигляд палиці з кулькою, котра обертається і тим самим змінює положення камери. Це значно спрощує процес, якщо руки оператора зайняті, наприклад він їде на велосипеді й т.д. Такий аксесуар дає нові можливості під час монтажу, адже можна застосувати більше цікавих ракурсів в порівнянні зі звичайним фільмуванням. Варто кріпити гаджет нижче до землі, бо так відео буде максимально динамічне.

3. Тривалість

Багато користувачів, найчастіше початківців, надають перевагу знімати тривалі відео. Якщо ознайомитись зі статистикою — стає зрозуміло, що найбільше переглядів набирають сюжети тривалістю одну або дві хвилини. Більшість з них навіть коротші за одну хвилину. 

Також можна використати ефект уповільнення (Slow Motion). Для цього знадобиться редактор на комп’ютері. Важливо, що для цього потрібно знімати сюжет з великою кількістю кадрів на секунду. Мінімум — 60 та більше.

Кому необхідні екшн-камери

Попит на звичайні камери знижується, адже сучасні смартфони здатні замінити їх функції без переплат. Але це не стосується екшн камер, бо жодний телефон не створить таких дивовижних відео. З таким пристроєм можна фільмувати на глибині від 5 до 60 метрів, він не вразливий до води. Якщо ви є щасливим власником квадрокоптера, то легко можете знімати чудові кадри зі значної висоти.

Огляд статистики свідчить, що в наш час екшн-камери вибирають люди, котрі не пов’язані зі спортом чи просто з активним способом життя. Логічно, адже вони мають надійний захист від води, падінь та пилу. Можна для будь-чого придумати застосування в буденних умовах, а цей унікальний гаджет не став виключенням. Наприклад, ви можете закарбувати визначний для сім’ї момент або створити унікальний тематичний блог. Для останнього точно буде актуальним даний прилад. Активні користувачі соціальних мереж вже не один рік використовують екшн-камери для створення контенту на свої персональні сторінки.

Також пристрій стане надійним помічником для поціновувачів активного способу життя. Зазвичай, справжні екстремали використовують додаткове обладнання, щоб було зручно створювати контент. Похід в гори, стрибок з парашутом, занурення з аквалангом — це і багато інших речей можна закарбувати завдяки екшн-камері.

Емоції, котрі зберігаються назавжди

Це основна причина, чому потрібно купити екшн-камеру у Свайп. Але є ще декілька переваг:

  1. Присутність. Саме це ви відчуваєте, коли використовуєте гаджет. При створенні відео побачене збігається з тим, що знімає прилад. Завдяки хорошій фіксації камера ловить кожний рух. Для таких гаджетів характерна динаміка, що і є їх вагомою перевагою. Коли ви переглядаєте фільм, то складається відчуття присутності в зображених подіях.

  2. По-справжньому. Ви побачите справжню картинку без бар’єрів дисплея. Звісно, сучасні смартфони та планшети мають унікальні фото-параметри, але є один вагомий недолік.. Між вами та реальністю стіна у вигляді гаджета. З екстремальною камерою такого немає, адже фільмування ведеться незалежно від вашої пильної уваги за кадром.

  3. Свобода. Саме так, бо смартфон або інший пристрій для знімання доводиться тримати в руках. Через це людина змушена зосереджено вести фільмування, а при цьому вона випадає з реальності. У випадку з екшн-камерою обидві руки вільні, тому можна робити все, що заманеться.

  4. Завжди з собою. Лаконічний пристрій зручно брати в будь-які пригоди. Рекомендуємо вибирати легкий пристрій, адже він зручний у фільмуванні. Його зручно транспортувати, тому він буде вашим супутником на морі, в горах і будь-де. З ним під час відпустки ви створите унікальні відео, котрі передаватимуть весь спектр пережитих емоцій.

  5. Зручність. Ця перевага про простоту налаштування та використання. Власникам сучасних фотоапаратів та складних камер доводиться купу часу витрачати на налаштування, щоби зазнімкувати пейзаж чи подію. Те саме стосується і високотехнологічних смартфонів. З екстремальною камерою все значно лаконічніше. Головна кнопка, яку ви будете використовувати — “Запис”. Дивовижно, адже решта налаштовується самостійно та не потребує вашого втручання. Хоча, звісно, можливість налаштувань в ручну, також присутня.

  6. Всюди і будь-де. Сучасні смартфони не відзначаються значною цупкістю. А відеокамери, фотоапарати чи планшети бояться не тільки механічних ушкоджень, а й пилу, вологи та навіть холоду. Тому у власників таких пристроїв частіше зустрічаються фото зроблені в безпечних або домашніх умовах. Але незабутні події та яскраві емоції відбуваються в цікавих місцях. Тому варто вибрати екшн-камеру. Вона ідеально підходить для екстремальних умов, тому ви можете створити унікальні кадри.

  7. Головне. Прагнете використовувати пристрій на всю потужність та отримувати задоволення від фільмування? Варто вибирати екшн-камеру відомих виробників. Бажаючи заощадити кошти можна купити дешевшу версію, адже сучасний ринок пропонує безліч продукції невідомих марок за смішною вартістю. Пам’ятайте, що такі копії мають деталі низької якості та швидко виходять з ладу. Скористатися такою камерою ви зможете лише кілька місяців. Отож, краще одразу купити якісний пристрій, що тішитиме вас бездоганною експлуатацією на протязі тривалого часу.

Додаткові елементи для екшн-камер

Перше, що слід купити кожному власнику приладу — швидку карту пам’яті. Радимо вибирати 10 клас і вище. Оптимальне її зберігання — в жорсткому кофрі, котрі існують в широкому асортименті. Є ще деякі аксесуари, що урізноманітнять або спростять знімання:

  • Зарядний пристрій. Хоча батарею можна заряджати не дістаючи з гаджета. Але краще мати дві батареї, тоді, придбавши зарядний пристрій на два акумулятори, їх можна заряджати одночасно.

  • Селфі-палка. Звісно, ширококутний об’єктив охоплює велику площу, але він не всемогутній. Тоді можна використати селфі-палку. При виборі зверніть увагу на кріплення, адже більшість адаптовані до смартфонів.

  • Зовнішній мікрофон. Знадобиться, якщо для вас вагома сторона — якісне звучання відео. Або якщо є потреба коментувати фільмування. Важливо врахувати чи підтримує ваша камера під’єднання зовнішнього мікрофона.

Як вибрати екшн камеру — поради від Свайп

Якщо ви поціновувач активного способу життя або екстремальних видів спорту, то вам необхідно придбати цей пристрій. З ним ви закарбуєте найкращі моменти в пам’яті.

Ці екстремальні гаджети створили для жорстких умов, тому вони готові витримати безліч пригод, на відміну від смартфона чи фотоапарата. Особливо тішить лаконічне використання: достатньо закріпити пристрій на голові, зап’ястку або одязі. Сьогодення пропонує широкий асортимент продукції, тому не обізнаний користувач може легко розгубитись. Далі ви знайдете поради, як вибрати екшн камеру.

  1. Зовнішній вигляд.

На початку ери цих пристроїв майже всі бренди копіювали легендарну GoPro. Про це свідчила форма, яку було легко впізнати. Отож, існує кілька форм-факторів:

  • Традиційний. Подібний на GoPro Hero. Таку форму отримало більшість девайсів: приблизно 80%. Має найбільший попит серед покупців.

  • Міні-куб. Хороший вибір для поціновувачів компактності. При маленькому екрані зберігаються решта параметрів. Батарея забезпечує до 2,5 годин фільмування. Доступні формати: HD, Full HD.

  • З камерою на торці. Обираючи пристрій для кріплення на шолом, традиційний навряд стане кращим вибором. Рекомендовано купити плоску модель, об’єктив на котрій розташувався на торці. Її зручно кріпити, а ще вона буде мати приємний вигляд.

  • Окуляри. Рідкісна модель. Фільмування в форматі 720р, батарея — до 1,5 години.

  1. Розширення

Після вибору зовнішнього вигляду приладу, слід звернутись до такої характеристики, як розширення. Сучасні камери пропонують наступне:

  • HD 720р. Такі параметри притаманні для бюджетного гаджета.

  • Full HD. Оптимальний вибір, що підійде, як для поціновувачів, так і для професійних екстремалів. Висока якість відео не займатиме великого обсягу на карті пам’яті. 

  • 4К. Надсучасний формат. Актуальний для тих, хто використовує гоупро в робочих цілях, заробляючи гроші або є поціновувачем режиму сповільненого фільмування (slow-mo).

Крім розширення, важливий параметр — швидкість знімання. Логічно, що чим вона вища, тим краще.

3. Сенсор

В цьому випадку йдеться про його розширення. Спеціалісти наголошують, що цей параметр не головний, адже немає прямого зв’язку між якістю зображення та пікселями. Оптимально купити гаджет на 10-12 мегапікселів. Ще вищий показник актуальний хіба для панорамної камери або для тої, що має більший сенсор.

4. Корисні додатки

Якщо з основними характеристиками завершено, то настав час визначитись з бажаними функціями. Логічно, що їх кількість впливатиме на вартість девайса. Тому при покупці треба також врахувати доступний бюджет.

  • Захист. Більшість сучасних пристроїв мають корпус, що забезпечує базові потреби. Тобто, незначні падіння, бруд або краплі води не зашкодять. Але якщо ви в пошуках приладу для фільмування під водою, то слід вибирати екшн-камеру з параметром захисту від ІР67. Можна окремо купити герметичний бокс, але пам’ятайте, що такий захист значно погіршить якість звучання відео.

  • Стабілізатор зображення. Логічно, що такий різновид камери купують для знімання подій в динаміці. Щоб отримати якісний відеоролик, потрібно звернути увагу на стабілізацію. Кращий вибір — оптична, але також можна придбати пристрій з електронним стабілізатором.

  • GPS. Необхідно, якщо ви хочете прив’язати зняте до певно місцевості. Параметр актуальний, коли гоупро використовується замість відеореєстратора або для туристів в поході.

  • Wi-Fi. Частіше гаджет знаходиться на шоломі або одязі, тому самостійно керувати буває проблематично. Якщо є вбудований модуль, то задача спрощується, адже керувати екшн камерою може інша людина, використовуючи спеціальний додаток на смартфоні.

5. Автономність

Ще один важливий аспект. Міні-камера не може мати великої та потужної батареї. Отож, розраховувати на функціонування на протязі цілого дня не варто. Мінімальна автономність — 1-2 години, а максимальна складає 2-3 години. Деякі виробники обіцяють до 8 годин автономності, але це нереальна цифра. В будь-якому разі — це не найважливіший параметр, адже можна придбати павер-бенк або додатковий акумулятор.

Популярні питання

ТОП 5 найкрутіших екшн-камер. 

В наш час існує великий вибір техніки. Вибираючи серед сучасних камер, рекомендуємо звернути увагу на наступні моделі:

Видеокамера GoPro HERO 5 SESSION 

Видеокамера GoPro HERO 5 Black 

Видеокамера GoPro HERO 7 Black 

Яка ціна на екшн-камери?

Інтернет-магазин Свайп підготував для вас найкращі пропозиції. Ми пропонуємо купити екшн-камери за наступною вартістю:

Видеокамера GoPro HERO 7 Black — 13 999 грн

Видеокамера GoPro HERO 7 SILVER — 8 999 грн

Видеокамера GoPro HERO 4 Session — 8 569 грн

Яку екшн-камеру краще купити?

Потрібно звернути увагу на бренд. Купуючи камеру відомого виробника можна розраховувати на якість. Відомі бренди піклуються про користувачів, тому девайс прослужить вам довго та якісно.

Як вибирати екшн-камеру?

Існує два головних фактори на котрі потрібно звернути увагу при виборі:

  • бренд

  • вартість

Краще придбати лаконічну камеру з простими параметрами від відомого виробника, ніж китайську варіацію, яка фільмуватиме в максимальному розширення — 4К.

Які аксесуари необхідні для екшн-камер?

Використання такої камери відбувається не тільки в безпечних умовах, тому додаткові аксесуари завжди будуть актуальними. Радимо звернути увагу на наступні:

  1. Акумулятор. Запасна батарея знадобиться, адже не завжди є змога вчасно поповнити запас живлення.

  2. Гідробокс. Екстремалам обов’язково слід купити контейнер для фільмування під водою.

  3. Монопод. Селфі-палка дозволяє зробити кут огляду більшим.

  4. Кріплення. Неодмінний аксесуар для кожної екстрим-камери. 

Вгору
Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber