UAH
  • USD
Графік роботи:

Пн-Cб: 10:00– 19:00

Нд: 12:00–18:00

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

MacBook — ноутбуки Apple

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

MacBook — легендарний комп’ютер. Його історія почалась понад 10 років тому, коли Apple представили першу модель у 2006 році. Сьогодні Apple MacBook — це сучасний гаджет, що відзначається надзвичайною потужністю, унікальними параметрами та дивовижним дизайном.

Macbook (Макбук) — ноутбуки Apple

Історія цих ноутбуків розпочалась давно. В наш час Макбук без приставок значить, що це нова модель на WWDC 2015. Macbook вважають легендарним комп’ютером. Вперше його презентували світу у далекому 2006 році на заміну iBook G4. Саме модель 2006 року стала проривом для корпорації, адже це був перший ноутбук, що функціонував на процесорі Intel. А ще для нього першого впровадили інноваційний роз’єм для отримання живлення — MagSafe. Екран зі скла та клавіатура були незвичним явищем для того часу. Пізніше вони стали характерною рисою ноутбуків купертиновців та розповсюдженим рішенням у цілій індустрії.

Перший пристрій лінійки було випущено в чорному кольорі, що вирізняло його серед асортименту того часу. Але потім користувачі хотіли більше, ніж привабливий дизайн. У ті роки корпорація була популярна завдяки металічним ноутбукам серії Про. Але цільнометалеві корпуси ще не застосовувались.

За тривалий час існування Macbook відбулось безліч технологічних змін та відкриттів, а також революційних нововведень. Далі ми розглянемо розвиток корпорації Apple та її легендарних MacBook.

Apple Macbook характеристики

У наш час гарне оформлення та стильна коробка — звичний супровід для сучасного пристрою. Але в часи перших Макбук не всіх виробників хвилював цей аспект. Саме тому, ноутбуки Епл мали шалений попит та закохували в себе з перших хвилин знайомства. 

Дизайн

Зовнішній вигляд сучасного ноутбука — це щось проміжне між версією про та айпадом. Його дизайн нагадує планшет, а логотип тепер не світиться.

Дисплей

Майже ідентичний версії Про 13 Retina. До речі, для цього гаджета також застосували технологію Retina, що стало проривом. Нарешті компанія подарувала світові легкий та тонкий ноутбук, що має дисплей високого розширення.

IPS матриця має розширення 2304х1440 пікселів. Дисплей на 12 дюймів відмінно транслює зображення, зберігаючи його чіткість та передачу кольорів.

Характеристики

Вага нового пристрою складає 920 грамів, а товщина — 13,1 міліметра. Клавіатура футуристична. Зовні подібна на клавіатури, котрі додають до планшетів із застосування технології Bluetooth. Хід клавіш надзвичайно тонкий. Але до цього користувач звикає в першу хвилину. До речі, всі клавіші механічні. Збільшений тачпад Force Touch добре реагує на дотик. Роз’єм USB-C тільки один, він відмінний, але такої кількості мало. Проте, це легко виправити з допомогою перехідників.

Продуктивність — завжди важливе питання при виборі ноутбука. У випадку з Епл не слід враховувати виключно технічні характеристики, адже значний вплив мають оптимізовані алгоритми. Звісно, цей пристрій не підійде для надскладних задач. Він стане надійним супутником для повсякденного використання. Ідеально підійде для офісної роботи, експлуатації веб застосунків, мультимедіа та навіть дозволить грати в прості ігри.

Отож, купуючи новий Макбук можна розраховувати на комфортне використання. Він став відмінною заміною моделі Air.

Модельний ряд Apple MacBook

MacBook — лінійка ноутбуків корпорації Apple. Перші портативні комп’ютери мали назву iBook. Тут був примітивний процесор та елементарні функції. У 2006 році відбулась модернізація. Оптимізований Макбук отримав новий процесор Intel. Ця лінійка існувала до 2011 року. Тепер побачити ці пристрої — рідкість, особливо модифікації до 2008 року.

Перші гаджети мали корпус з пластику. Одного разу спробували впровадити металічний, але ця ідея була невдалою. Оновлення моделей тих років були незначними.

2006 рік: вихід першого девайсу

Перший MacBook мав три модифікації. Вони з’явились 16 травня 2006 року. Екран був на 13,3 дюйма з розширенням 1280х800 пікселів. Поверхня — глянцева, а підсвітка — CCFL. Вигляд зображення на дисплеї був нормальним, але в наш час такі параметри не були б задовільними. Процесор: Core Duo Т2500 або Т2400. Функціонував на операційній системі Mac OS. Жорсткий диск існував у двох об’ємах:

  • 60 Гб

  • 80 Гб

Оперативна пам’ять складала 256 мегабайтів (два слоти по 256 Мб). Розмір: 2,75х32,5х23,7 мм, а вага: 2,4 кілограма.  На той час комп’ютер непогано виконував свої задачі. Кожний пристрій Епл йде в рівень з інноваційними технологіями, але коли макбук став не актуальним, виробник з легкістю відмовився від нього.

2007 рік: знижена вага та покращена начинка

Модель А1181 з’явилась у 2007 році. Її технічні можливості були неймовірними для того часу. Дивовижний був і дизайн, але корпорації ще не вдалось цілісно перейти на використання алюмінію для корпуса. Пластикова поверхня існувала у двох кольорах:

  • чорний 

  • білий

Зовнішній вигляд лаконічний, нагадував сучасну лінійку Pro. Крім інфрачервоного порту, виходу мікрофона та аудіо входу ще було три роз’єми: USB-A, VGA та фірмовий для специфічних підключень.

Вже на той час використовувалась ОС MacOS, яка не втратила своєї актуальності до теперішнього часу. MacBook 2007 року отримав покращену систему охолодження. Вентилятор вмикається тільки при значному навантаженні. Завдяки цій оптимізації корпус з пластику завжди підтримував нормальну температуру. Вага знизилась: 2,3 кг, а габарити складали 32,5х22,7х2,75 мм. Ці параметри дозволяли транспортувати пристрій та використовувати його не тільки в приміщенні.

Функціонування забезпечував процесор Intel Core Duo з двома ядрами. Частота кожного — 2000 МГГц. Архітектура — 32 бітна, об’єм жорсткого диска 60 Гб з можливістю збільшення до 160 Гб.

Дисплея Retina у 2007 ще не було, натомість використовували матрицю TFT-IPS. Екран на 13,3 дюйма з розширенням 1280х800 пикселів. Отож, якість зображення була високою.

Автономності вистачало до 6-ти годин, а це високий показник того часу. Такі параметри забезпечувала літій-іонна батарея на 5000 мАч.

2008 рік: збільшення стаціонарної пам’яті та новий підхід

Перший Макбук з алюмінію дуже нагадує версію Про. Корпус виконано з срібного металу, трекпад відтепер представлено великою кнопкою, що збільшило корисну площу, бо тепер дотик можливий майже в будь-якій його частині.

Macbook Aluminium отримав відеокарту Nvidia GeForce 9400М. Функціонує на 256 мегабайтах пам’яті.

Що стосується процесора, то тут значних змін не відбулось. Інженери застосували Core 2 Duo 2.0 або 2.4, що залежить від комплектації ноутбука. Оперативна пам’ять складає 2 Гб з можливістю збільшення 4 Гб.

2009 рік: покращена графіка та процесори

Спеціалісти вважають цю модель перехідною: вона досі випускається в класичному корпусі та не має нового трекпада, але з’явились змін у графіці. Використовується чіп Nvidia 9400М. В стандартній комплектації 2 гігабайти оперативної пам’яті. Розширити її можна до 8 Гб самостійно, але офіційно можливе збільшення до 4 Гб.

Процесор мав частоту 2.0 GHz та сховище на 120 Гб, котре так само можна було розширити. На протязі всього періоду випуску Макбук А1181 зовнішній вигляд та оперативна пам’ять не змінювались. 

2010: оновлена відеокарта та сучасна LED підсвітка

MacBook А1342 — остання стадія розвитку класичного Макбука. Корпус виконано з пластику, але вже з’явились заокруглені кути. Трекпад новий, акумулятор відтепер незнімний. Для заміни вбудованої батареї потрібно зняти нижню поверхню корпуса. Наступна новина — поява покриття з гуми на задній кришці. Наступні моделі отримували гумові ніжки.

Роботу забезпечував процесор Core Duo з частотою 2,26 GHz, оперативна пам’ять — 2 Гб з можливістю офіційного збільшення до 4 Гб. Об’єм накопичувача залишився сталим і складав 160 Гб з можливістю розширення. Графіку забезпечує відеокарта Nvidia GeForce 320М.

2015

MacBook А1534 з’явився за 5 років після випуску останнього пристрою в білому корпусі с полікарбонату. Зовні він подібний на Ейр, а не на класичний зразок, проте, за характеристиками обходить його. Відсутній логотип, що світиться, а з роз’ємів тільки USB-C та 3,5 мм. Це справжня верхівка досягнень інженерів з Купертино.

Ця лінійка MacBook отримала ряд змін, що сприятливо вплинуло на використання ноутбука. Корпус став тонким та легким, при цьому зменшилась діагональ гаджета. Тепер це дисплей на 12 дюймів з IPS матрицею та розширенням 2304х1440.

Через зменшення товщини пристрою довелось працювати над материнською платою: вона також стала меншою. Клавіатура змінилась, тепер це конструкція зі збільшеною площею та механізмом “метелик”. Тачпад також оптимізовано та він гарантує рівномірний відгук на всій площині.

Замість активного охолодження — пасивне. Завдяки цьому відмовились від одного охолоджувального кулера, що також вплинуло на зменшення ваги та товщини ноутбука.

Відмові від кулера спонукало використання процесора Intel Core M з двома ядрами. Оперативна пам’ять складає 8 Гб і з 2015 року її неможливо збільшити. Основна пам’ять у двох об’ємах: 256 або 512 Гб. Доступні кольори: Gold, Silver, Space Gray, а замість логотипа, що світиться впровадили металічний.

2016-2017

Чергові оновлення Macbook з технологією Retina стосувались тільки графічного адаптера та центрального чіпа. Вже у 2017 році пристрій отримав сучасну графіку Intel Core, котру впровадили завдяки 14 нанометровому технічному процесу.

Сучасний Macbook має безліч переваг: дивовижний дисплей з великим ступенем яскравості та діапазоном Р3, об’ємний тачпад та маленьку вагу.

2020: Майбутнє Apple Macbook

Звісно, компанія з Купертино ніколи не розповсюджується про свої плани, але логічно, що це ще не кінець ери Макбук. Лінійка Про точно буде покращуватись кілька років, адже дизайни Епл не живуть довго. Що стосується версій на 12 дюймів на Air, то можна передбачити, що для них впровадять ARM-процесори. Це швидко вирішить негаразди з автономністю, нагріванням та високою вартістю. Прогнозовано, що корпорація не тільки покращить дизайн нових ноутбуків, а й застосує для них процесори власного виробництва.

Де вигідно придбати?

Хочете купити Apple Macbook за вигідною ціною? Мерщій в інтернет-магазин Свайп. Ми пропонуємо спекотні ціни та цікаві пропозиції. В нас ти знайдеш якісну та сертифіковану техніку. Купити улюблений гаджет Apple можна залишаючись вдома, адже ми пропонуємо доставку в різні міста України: Львів, Хмельницький, Київ, Івано-Франківськ, Черкаси, Луцьк, Чернівці, Тернопіль та інші локації.

Питання про Apple Macbook

Які моделі популярні в 2020 році?

У 2020 мають попит наступні пристрої:

Apple MacBook 12" 512GB Gold (MNYL2) 2017 

Apple MacBook 12" 512GB Silver (MNYJ2) 2017 

Apple MacBook 12" 256GB Rose Gold (MNYM2) 2017 

Які моделі Apple Macbook найдоступніші?

Свайп пропонує наступні варіанти:

Apple MacBook 12" 256GB Rose Gold (MNYM2) 2017 — 33 886 грн

Apple MacBook 12" 256GB Space Gray (MNYF2) 2017 — 33 292 грн

Apple MacBook 12" 256GB Gold (MNYK2) 2017 — 33 292 грн

Яка гарантія на Apple Macbook?

Інтернет-магазин Свайп надає гарантію на всю продукцію. Стандартний гарантійний термін складає 30 днів, але за додаткову плату його можна продовжити до року і більше.

Чи можна повернути Apple Macbook?

Так, ця можливість доступна. Для цього слід зберегти чек товару, а також він має бути в тому стані, що був отриманий покупцем.

Вгору
Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber