Кількість
|
Вартість
|
||
|
Квадрокоптери та дрони — це дивовижні пристрої, керувати якими можна за допомогою пульта, смартфона чи планшета. Вони відкривають різноманітні можливості: від фільмування до патрулювання місцевості. Для покупки приладу варто знати його характеристики та функції.
Квадрокоптери й дрони
Нещодавно ці пристрої ми спостерігали тільки у кінострічках. На початку 21 століття виготовляли їх приватні військові фірми, але вартість такої продукції була надто високою.
В наш час формально дрони й квадрокоптери відносять до класу іграшок, але насправді — це повноцінні літальні пристрої. Їх функції дозволяють вирішувати широкий спектр задач, тому вони мають значну практичну цінність.
Головне завдання — це фільмування з висоти. Маса цих пристроїв укомплектована камерами. Якщо ви думаєте, що вони актуальні виключно для розваг, то ви помиляєтесь. Наприклад, з їх допомогою можна знимкувати будівлі або закриті території, тобто ті об'єкти, котрі недоступні з землі.
Наявність камери — не єдина відмінність між квадрокоптерами та дронами. Ключовий параметр літальних гаджетів — орієнтовна тривалість польоту.
Квадрокоптер — це іграшкова імітація вертольота на пульті керування. Логічно, що функцій він має більше, тому дарує безліч емоцій. Пристрій слід віднести до категорії високотехнологічних, тому з вибором можуть виникнути проблеми. Особливо враховуючи різноманіття доступних моделей.
Дрон — безпілотний літальний апарат невеликого розміру. Його початкова мета — використання для військового призначення. Сьогодні гаджет вже не вважають технологією майбутнього, а ще він придатний для широкого спектра дій. В наш час його головна задача — фільмування відео з висоти. Його особливість — це лаконічне керування. При малій вазі він здатний піднімати високо в повітря професійну кінокамеру.
Не знаєте що вибрати? Пропонуємо ретельніше розібратись в деталях.
Як вибрати квадрокоптер
Останнім часом квадрокоптери отримали особливу популярність. Для одних — це весела розвага, а для інших — необхідний робочий інструмент. Якщо раніше ви не користувались цією технікою та не знаєте, що обрати — нічого страшного.
-
Перш за все врахуйте ваш досвід. Думаєте, що керувати квадрокоптером дуже легко? Зовсім ні, тому купуючи складний для вас гаджет, зрештою ви розіб’єте його та втратите велику суму грошей. Якщо ви початківець, то зверніть увагу на моделі з функцією стабілізації. Управління цим пристроєм доступне навіть для користувача-початківця. Також деякі пропонують спеціальний навчальний режим.
-
По-друге, визначтесь з необхідною автономністю. Всі електронні пристрої мають акумулятор різної місткості. Кожен квадрокоптер потребує різної кількості живлення. На тривалість автономності впливає розмір батареї, вага гаджета та прийоми, використані під час польоту. Тривалість польоту більшості в середньому складає 25 хвилин. Найдешевші версії працюватимуть 10 хвилин. Це не є показником того, що політ одразу зупиниться, адже більшість мають знімні акумулятори. Придбавши завчасно кілька штук, займатись діяльністю можна на протязі тривалого часу. Отож, визначтесь, яка автономність необхідна для вас та чи потрібний вам додатковий акумулятор.
-
По-третє, чи потрібна вам опція GPS? Такі датчики вбудовані в дорогі моделі, але вони надзвичайно корисні. Завдяки GPS легко встановити координати для дрона і він самостійно полетить в необхідне місце. Ще одна перевага GPS — це функція повернення додому. Для цього слід встановити локацію та пристрій самостійно повернеться назад. Це захистить від втрати.
-
А камера? Варто визначитись яка підійде для ваших потреб. Майже всі сучасні квадрокоптери мають камеру. Але зазвичай це низькоякісне доповнення з яким важко буде зафільмувати гарні відео. Для професійних записів варто купити дорогий квадрокоптер, що має кращу стабілізацію та розширені можливості керування. Деякі гаджети дозволяють використовувати екшн-камери.
Характеристики квадрокоптерів
Стандартний квадрокоптер — це апарат, що має 4 вісі для гвинтів. Це класична кількість, але вона може варіюватись, залежно від моделі. Це проектування має переваги:
-
відмінна маневровість
-
досконала робота гвинтів
-
достатній показник автономності
-
висока вантажнопідйомність
Вібрації квадрокоптера незначні, адже його головна функція — це знімання з висоти.
Тип монтування камери:
-
Вбудована
Це сталий прилад, котрий не передбачає демонтажу. Тільки за умови розбирання гаджета. Такий варіант оптимальний для тих, хто хоче використовувати апарат для фільмування від першої особи, наприклад.
-
Знімна
Таку камеру користувач встановлює самостійно. Тримається на спеціальних кріпленнях. Вирішувати залишати її чи знімати можна в залежності від того, що важливіше — наявність приладу для фільмування чи мінімальна вага.
-
Відсутня
Ці прилади діляться на дві категорії:
-
ті, для котрих взагалі не передбачено камери
-
ті, які не отримали її в комплекті постачання
Як вибрати дрон
Сучасне різноманіття літальних приладів значно ускладнює вибір. Якщо ви хочете купити дрон, то варто дотримуватись наступних порад:
-
Вага та розмір. Чим більший пристрій, тим краще він триматиметься при вітрі, але й буде дорожчим. Для користування в кімнаті можна вибрати гаджет до 250 грамів. Від 0,5 до 1 кг можна використовувати на вулиці в погоду без вітру. На борту такий прилад має камеру та основні датчики. Дрони, що важать від 2 кілограмів, мають майже необмежені можливості. Їх камера може бути як вбудованою, так і знімною.
-
Камера. Якщо ви звичайний користувач та вам не потрібна професійне фільмування, то камери на 10-15 мегапікселів буде більше, ніж достатньо. Для фотографів варто обирати пристрій з 4К, але він буде значно дорожчим. Транслювання відбувається на пульт в режимі онлайн, якщо прилад має FPV-систему. Слід звернути увагу на характеристики дрона, адже для якісних кадрів знадобиться стабілізація мінімум на трьох вісях.
-
Комплектація. Більшість гаджетів продається в максимальній збірці. Такі варіанти повністю готові до використання, але можливе і не повне комплектування, тому дивіться на маркування або уточнюйте у менеджера.
-
Тривалість польоту та автономність. Для стандартних моделей доступна дистанція від 30 до 100 метрів. Якщо вам необхідна більша, то прийдеться купити дорожчу модель. Професійні дрони можуть літати на відстані 3-5 кілометрів. Тривалість експлуатації звичайного приладу від 7 до 25 хвилин. На це впливає місткість акумулятора та вага пристрою. Також цей параметр має суттєвий вплив на ціну. Для більш тривалого використання можна придбати додаткові батареї.
-
Керування та швидкість. Зазвичай пульт ДК передбачає комплектування. У рідких випадках його доводиться купляти окремо. Також управління можливе шляхом використання смартфона, але цей варіант підійде тільки для досвідчених користувачів. Такий параметр, як швидкість, не є суттєво важливим, адже для фільмування не знадобиться великого кілометражу.
Характеристики дронів
Дрон — це технічний прилад, пов’язаний з літальними апаратами без пілотів або ж з безпілотними авіаційними системами. Він може здійснювати автоматичні польоти (завдяки GPS) або з дистанційним керуванням. Під час цього він фотографує і знімає на відео об’єкти, збирає інформацію про повітря на висоті, а ще аналізує місцеву ситуацію. Також з його використанням можна доставити вантаж у зазначену локацію, вести пошук. Актуальним він буде і для поціновувачів фото, адже з ним можливо зробити неймовірні кадри. А ще він сподобається дітям або просто тим, хто любить розважитись, наприклад, можна зробити перегони.
Принцип використання лаконічний. Управління здійснюється шляхом використання дистанційного пульта. Триматись дрону в повітрі допомагає вбудований гіроскоп, контролер польоту, регулятори, пропелери, що рухаються у протилежні сторони. Використання дронів різноманітне. Ось деякі можливості:
-
Фільмування з висоти.
Створення відео з повітря завжди було високовартісним задоволенням. Логічно, адже потрібно було винаймати пасажирський гелікоптер, та винаймати команду операторів із спеціальною технікою. Дрони значно спростили цей процес, а ще зробили його значно якіснішим.
-
Кур’єрська доставка.
З таким апаратом можна доставляти необхідні речі або їжу. Застосування приладів в цій сфері тільки розпочинає свою епоху, але вже має попит. Користувач може зробити замовлення на своєму смартфоні, а мультикоптер доставить його.
-
Особистий фотограф.
Сильна сторона всіх дронів — аерофільмування. Компактний пристрій може створити фото навіть у важкодоступних місцях. Якщо використовувати його в професійних цілях, то можна знімати будівлі, земельні ділянки. Також прилад зазнимкує весілля або іншу пам’ятну дату.
-
Патрульний.
Дрони здатні значно полегшувати роботу органів контролю за порядком. Вже сьогодні вони успішно тестуються на відкритих територіях.
-
Будівельник.
Цей вид дронів має більший розмір, адже його функція — підйом і перенесення важкого матеріалу, необхідного для будівельних процесів. Замінити людську працю на даний час вони не можуть, але йдуть активні розробки та тестування.
Дрони на радіокеруванні не даремно увійшли в моду, адже вони прості у керуванні та не потребують додаткової підготовки.
Квадрокоптери і дрони ціни від Свайп
На сайті swipe.ua дану продукцію ви знайдете за широким ціновим діапазоном. Найдешевший пристрій коштуватиме 16 499 гривень, а ось за найдорожчий прийдеться заплатити 50 000 гривень. На вартість впливають характеристики товару, наявність камери та багато інших параметрів.
Питання про квадрокоптери і дрони
💰 Які квадрокоптери і дрони найдешевші?
Найдешевшими в інтернет-магазині Свайп є наступні товари:
Квадрокоптер DJI Mavic Air Arctic White
Квадрокоптер DJI Mavic Air Onyx Black
❤️ Які квадрокоптери і дрони найкраще обрати?
Квадрокоптер DJI Mavic Air Onyx Black и очки DJI Goggles
Квадрокоптер DJI Mavic Air Fly More Combo Flame Red & окуляри DJI Goggles
🍀 Чи є гарантія на квадрокоптери та дрони?
Авжеж. Свайп дбає про вас, тому надає гарантію на всі категорії товарів. Крім заводської гарантії ви отримаєте 30 днів від swipe.ua з можливістю продовження цього терміну на один або два роки.
💎Чи можна взяти у кредит квадрокоптер або дрон?
Інтернет-магазин Свайп створює комфортні умови, тому в нас доступно купити квадрокоптери і дрони в кредит. Для цього можна скористатись пропозицією власної кредитної картки або вигідними умовами наших банків-партнерів.