UAH
  • USD
График работы

Пн-Сб: 10:00– 19:00

Вс: 12:00–18:00

Добавьте товары в желания
Добавьте товары для сравнения
0

MacBook Air 13/15 M3 2024

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Характеристики MacBook 13 Air M3

MacBook Air 13 M3 - це ідеальна портативна модель, яка працює до 18 годин в автономному режимі. Макбуки отримали 8-ядерний процесор, 8-ми та 10-ти ядерний графічний процесор, до 24 ГБ унифікованої пам'яті та  підтримку швидкого Wi-Fi 6Е. 

Чіп М3 створений 3-нанометровою технологією, він забезпечує моделям більшу швидкість та продуктивність, незалежно від ступеню складності завдань, від звичайних повсякденних до редагування фотографій, монтажу відео до розробки програмного забезпечення. Завдяки найновішому медіа-процесору, який підтримує декодування AV1, потокове відео відтворюється дуже якісне.

До того ж, Чіп M3 містить ефективніший 16-ядерний нейронний механізм з прискорювачем машинного навчання в ЦП та ГП - це гарантовано сприятиме використанню можливостей ШІ на цьому MacBook Air. Оскільки macOS пропонує багато інтелектуальних функцій для підвищення продуктивності, користувачі зможуть використовувати усі наявні можливості, зокрема функції камери, переклад, прогнозування та перетворення мовлення на текст, тощо.

MacBook 13 Air з M3 відтепер підтримують до двох зовнішніх дисплеїв: один до 6K на 60 Гц + другий до 5K на 60 Гц. Для того щоб використовувати другий зовнішній дисплей із роздільною здатністю до 5K на 60 Гц необхідно закрити кришку MacBook Air. 

MacBook Air М3 оснащений масивом з трьох мікрофонів та має покращену чіткість голосу під час аудіо- та відеодзвінків, а також отримав звукову систему з підтримкою технологій Spatial Audio та Dolby Atmos.

До слова, Apple подбала і про екологічну безпеку, адже нові моделі MacBook Air 13 M3 - перші пристрої компанії, які виготовлені на 50% із вторинної сировини, а саме містять 100% переробленого алюмінію в корпусі, 100% перероблених елементів у всіх магнітах тощо. Упаковка на 99% складається з волокон, які замінили пластик.

Apple-MacBook-Air-m-3

 

Де купити MacBook Air 13 M3

Інтернет-магазин SWIPE.UA приймає замовлення на нові моделі макбуків. Купити MacBook Air 13 M3 пропонуємо на сайті SWIPE.UA

Наверх
Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber