UAH
  • USD
График работы

Пн-Сб: 10:00– 19:00

Вс: 12:00–18:00

Добавьте товары в желания
Добавьте товары для сравнения
0

Apple Mac Studio

Apple Mac Studio 2022

Після багатьох чуток Apple Mac Studio стала реальністю. Apple запустила Mac Studio, сподіваючись надати користувачам потужний, але компактний комп'ютер. Поряд із Studio компанія також випустила інтелектуальний монітор Studio Display. Mac Studio, як випливає з назви, призначений для творців контенту та користувачів, які хочуть більшої продуктивності, ніж може запропонувати стандартний Mini.

 

Дизайн Apple Mac Studio 2022

Великий корпус забезпечує великий потік повітря для охолодження процесорів. Mac Studio має квадратну основу розміром 7,7 дюйма та висоту 3,7 дюйма. Корпус виготовлений із цілого алюмінієвого блоку з більш ніж 2000 отворів у задній частині для відведення повітря. Основа є круглою пластиною з великою кількістю перфорацій, які діють як повітрозабірник для охолодження. Два вентилятори займають більшу частину внутрішньої конструкції і пропускають через неї великі обсяги повітря, але Apple заявляє, що вентилятори працюватимуть безшумно, за винятком екстремальних навантажень.

 

Процесор

Mac Studio можна конфігурувати з топовими процесорами Apple M-серії: M1 Max та M1 Ultra. Ці високопродуктивні процесори роблять цей настільний комп'ютер Apple найпотужнішим на базі Apple Silicon. M1 Max має 10-ядерний процесор і може бути налаштований з 32-ядерним графічним процесором і 64 ГБ оперативної пам'яті. Спочатку він був представлений у 14-дюймовому MacBook Pro та 16-дюймовому MacBook Pro як найкращий варіант процесора для цих машин.

 

Нет товаров

Наверх
Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber