UAH
  • USD
Графік роботи:

Пн-Cб: 10:00– 19:00

Нд: 12:00–18:00

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Apple Open Box iPhonе

Техніка корпорації Apple сьогодні має великий попит. Через цінову політику компанії, на жаль, не кожен може дозволити собі стати власником нового айфона. Але ми знайшли вирішення та пропонуємо купити open box iPhone.

Що таке Open Box iPhone

Ви не знайдете кращої економії на пристроях Епл, окрім як придбати продукцію категорії Openbox. На Свайп доступний широкий асортимент такої техніки.

Головна відмінність нового та openbox продукту полягає у відкритому пакуванні та запаяній плівці на заводі. Так, вам не вдасться нанести перший відбиток на гаджет, що ви придбали, але це не означає, що він не якісний. Open Box iPhone завжди дешевше, ніж новий смартфон, а єдиним мінусом є косметичний характер.

Openbox товар — це той, коробку якого було відкрито, а після його повернули в магазин. Часто це небажані подарунки або необдумані покупки американцями під час чорної п’ятниці.

Refurbished iPhone

Refurbished — це та техніка, яку було відновлено. Зазвичай вона доступна за значною нижчою вартістю. Багато хто помилково вважає, що ці гаджети були у використанні або мають пошкодження, але це не так. Якщо ви купуєте сертифіковані товари Apple, то є стовідсоткова гарантія, що пристрої цієї категорії не гірші, ніж нові. Таким чином, вони не мають жодних пошкоджень, адже пройшли перевірку на заводі та за необхідності було замінено деталі.

Рекомендовано обирати лише сертифіковані пристрої, щоб не отримати підробку. Висновок однозначний — купувати Refurbished смартфони варто лише в офіційних представників Епл.

Зустрічайте Apple Орen Box iPhone

Корпорація Apple не перестає дивувати. Кожен новий смартфон — це витвір мистецтва, що відкриває неймовірні можливості. Нові функції, потужне залізо, футуристичний дизайн — це все отримує користувач.

А що робити, якщо на новий iPhone бракує коштів? Свайп передбачив цю ситуацію та пропонує купити openbox айфон. Обираючи такий пристрій ви будете мати новісінький гаджет, пакування котрого було пошкоджено на складі, або цей товар було придбано, але через обставини повернено в магазин. Наш інтернет-магазин допускає в продаж лише ідеальну продукцію на котру розповсюджується гарантія.

Apple Open Box iPhone та новий iPhone в чому різниця?

Купити новий айфон чи розпакований — справа індивідуальна. Але якщо потрібно заощадити кошти, то варто звернути увагу на продукцію openbox. Вибравши смартфон з пошкодженим пакуванням ви будете мати той самий пристрій з повноцінними функціями та перевіреними деталями. Отож, головні відмінності полягають:

  • у відсутності запаяної плівки на коробці;
  • у вартості пристроїв.

Головна умова — такі айфони слід купляти виключно в сертифікованих магазинах, адже це єдина гарантія отримати якісний товар. На пристроях категорії open box можна зекономити 20-40% вартості.

Запитання та відповіді

  1. Яка вартість openbox iPhone?

На swipe.ua можна купити наступні моделі:

  1. Чи безпечно купувати товари цієї категорії?

Звісно, але тільки в сертифікованих представників. Інтернет-магазин Свайп є таким та пропонує лише якісну техніку Епл. Обравши цю продукцію ви отримаєте унікальну можливість заощадити.

  1. Як відрізнити openbox від підробки?

Рекомендуємо виконати наступні кроки:

  • Перевірити номер моделі та IMEI, якщо на сайті Apple вони не збігаються, то смартфон не є оригінальним.
  • Оглянути зовнішній вигляд пристрою, перевірити кнопки. Для підробок використовують механічні кнопки, а корпус при натиску тріщить.
  • Звернути увагу на операційну систему, адже оригінальні картинки та додатки не складно відрізнити.
  1. Яка гарантія?

Стандартно Свайп надає гарантію на 30 днів. Кожен користувач може її продовжити за додаткову платню та обрати на сайті кращий для себе варіант.

Придбавши Open Box iPhone в інтернет-магазині Свайп, ви можете скористатись доставкою, котра діє по всій території України. Київ, Чернівці, Тернопіль, Львів, Черкаси чи Івано-Франківськ — немає значення, адже отримати техніку від улюбленого магазину можна в будь-яке місто. Також пропонуємо завітати в наші магазини, що є у м. Львів, м. Київ та м. Дніпро.

Немає товарів

Вгору