Які Airpods купити у 2022 році

Різні моделі Airpods хоч і вийшли з різницею у 2-3 роки, але зовсім не схожі одна на одну. Функції та особливості кожної новинки дивують. Так одразу не розберешся, що брати: класичні Apple AirPods 3, Max чи, можливо, PRO? Спробуємо знайти відповідь просто зараз.

Які AirPods кращі

Це складне питання. Якщо зробити опитування серед аудиторії нашого магазину, то напевно кожна з моделей мала б власну армію фанатів. Тому ми вирішили піти іншим шляхом: протестувати все та поділитися з вами особливостями, перевагами та класними фішками кожної моделі. Приділіть 5 хвилин нашій статті, й ви точно зможете купити навушники, які ніколи не підведуть.

Актуальні моделі Airpods. Повний огляд

У нашому тесті взяли участь 4 моделі ейрподсів, які є лідерами продажу:

 1. Airpods 2;

 2. AirPods 3;

 3. AirPods Pro;

 4. AirPods Max.

Огляд Airpods 2

Ейрподси другого покоління, або Airpods 2  —  це найбільш бюджетний герой нашого огляду. Але, проте, гідний: з чудовою звукопередачею, зручною ергономічною формою та масою фішок для користувача. Сама компанія Apple вважає, що ці навушники найпопулярніші у світі. З цим важко не погодитись: їх можна побачити практично у кожного другого користувача.

AirPods 2 можуть працювати без підзарядки 5 годин у режимі безперервного прослуховування музики, та 3 години у режимі розмови. А з підзарядкою у футлярі – 24 години в режимі прослуховування та 18 годин під час розмови. Усього 15 хвилин зарядки забезпечують до 3 годин безперервного прослуховування музики.

У порівнянні з ейрподс першого покоління, AirPods 2 вдвічі швидше підключаються до телефону, гарантують покращену якість звуку, краще працюють у процесі розмови (користувачі більше не нарікають на затримку та спотворення звуку під час розмови). Це досить бюджетні, як на лінійку Apple, навушники. З усіма базовими характеристиками для якісного прослуховування музики, перегляду фільмів із телефону та розмов з друзями.

Переваги Airpods 2:

 • висока швидкість синхронізації з будь-якими пристроями Apple: iPhone, iPad, Apple Watch та MacBook;

 • підтримка функції бездротової зарядки;

 • голосова активація Siri;

 • ціна/якість для тих, хто не хоче переплачувати.

Усі фішки Apple AirPods 3

AirPods третього покоління з'явилися у продажі восени 2021 року, але вже встигли підкорити серця фанатів яблучних аксесуарів. Зовнішній вигляд і концепцію "трійка" запозичили в AirPods Pro, але ніжка цих навушників коротша за стандартну на 10 мм.

Найбільше AirPods 3 радують покращеними звуковими характеристиками. У моделі з'явився просторовий звук – ця функція працює навіть у FaceTime. Просторове аудіо особливо рятує під час перегляду фільмів: звук ніби йде з різних джерел.

Форма третіх ейрподсів  —  анатомічна, тобто динамік спрямований безпосередньо у вухо. Це означає, що навушник не випадатиме з вух. Корпус захищений від вологи та пилу, дуже міцний.

Зарядний кейс Apple AirPods 3 відкривається по горизонталі та легко поміщається у маленьку кишеню джинсів. Керуються AirPods 3 натисканням на ніжку, що досить зручно.

Переваги Apple AirPods 3:

 • відтворення музики протягом 6 годин;

 • більш об'ємний звук у порівнянні з AirPods 2 та AirPods Pro;

 • робота в режимі розмови – 4 години;

 • опція автопідключення до IPhone;

 • відтворення вхідних сповіщень;

 • анатомічна форма  —  навушники не випадають із вух під час інтенсивних занять спортом, активної ходьби;

 • водонепроникність  —  з ними можна тренуватися в спортзалі, плавати в басейні, мокнути під дощем;

 • функція швидкої зарядки.

Apple AirPods Pro

AirPods Pro  —  рідкісний аксесуар, який можна використовувати не тільки з технікою Apple, але й Android-пристроями. Завдяки шумоподавленню їх можна слухати в літаку, поїзді, а також щоб сконцентруватися в шумному офісі. А завдяки прозорому режиму — почуватися безпечно на вулиці, адже ви чутимете не лише музику, а й усе, що відбувається довкола.

Перемикатися між режимом шумопоглинання та прозорим режимом можна одним натисканням на ніжку навушників.

Від класичних AirPods другого покоління, AirPods Pro відрізняються навіть виглядом: у них є силіконові вкладиші. Ніжка навушників не торкається до тіла, тому вони ще й максимально комфортні.

Час роботи навушників у режимі прослуховування музики – до 4,5 години.

А ще AirPods Pro підтримують функцію швидкої зарядки, поповнюючи свій заряд від 0 до 100% всього за 1,5-2 години.

Переваги Apple AirPods Pro:

 • стабільний зв'язок зі смартфоном;

 •  швидке підключення до пристрою;

 • можливість роботи з Apple та Android-пристроями;

 • більш широке звучання  —  в AirPods Pro добре чути баси;

 • захист від поту та води IPX 4  —  з навушниками можна займатися спортом та плавати в басейні;

 • система активного шумоподавлення, що відключається;

 • зручне керування за допомогою натискання на корпус;

 • прозорий режим, який рятує під час прослуховування музики на вулиці — тоді, коли потрібно чути, що відбувається довкола.

Apple AirPods Max

Apple AirPods Max  —  повнорозмірні накладні навушники, презентовані брендом наприкінці 2020 року. Як і AirPods Pro, вони мають активне шумопоглинання, але значно виграють в останніх за якістю звуку.

Максимально якісне відтворення музики можливе завдяки функції просторового звучання. А ще в Apple AirPods Max неймовірно якісні баси, широка, масштабна сцена, точна деталізація всіх інструментів. За відгуками користувачів, саме ці бездротові навушники звучать значно якісніше за будь-які інші AirPods.

Адаптивний еквалайзер Apple AirPods Max гарантує якісне, яскраве звучання треків як на низькій, так і на високій гучності.

Шумоподавлення в цій моделі ейрподсів заслуговує на окрему увагу. Воно практично "відключає" звуки ззовні, допомагаючи почуватися комфортно як під час поїздки в метро, ​​так і в подорожі літаком.

Дизайн Apple AirPods Max отримав багато спірних відгуків, але скажемо точно: ці навушники не можна сплутати з іншими, й вони суттєво виділяються на тлі подібних накладних моделей.

Переваги Apple AirPods Max:

 • просторове звучання;

 • однаково якісне відтворення треків на низькій та високій гучності;

 • швидка синхронізація з iPhone;

 • система активного шумоподавлення, що відключається;

 • прозорий режим, який дозволяє одночасно слухати музику та не упускати все, що відбувається навколо;

 • два внутрішні мікрофони забезпечують хорошу передачу звуку під час розмови;

 • комфортність  —  сітчаста тканина розподіляє тиск від ваги навушників рівномірно по голові.

Переваги покупки Apple AirPods у СВАЙП

Сподіваємося, що наша стаття допомогла вам знайти відповідь на запитання, чи варто купувати Airpods Pro, чи краще віддати перевагу старим-добрим AirPods 2. Які б навушники ви не вибрали — ми гарантуємо найкращі умови покупки. Постійні акції та знижки допоможуть придбати ейрподси вашої мрії ще дешевше, а можливість розстрочки  —  не відкладати покупку на потім.

Всі товари нашого каталогу підлягають гарантійному обслуговуванню. А доставка можлива по всій Україні: до Києва, Львова, Харкова, Вінниці та інших міст.